تغییر کنید . . . تا فراموش نشوید . جی اف لازارتیک J.F.Lazartigue

هر چیزی که برای بدن زیان آور باشد و ذهن را دچار تشویش کند روی موها نیز اثر می گذارد. 

سلامت مو نشان دهنده ی سلامت جسم شماست. اگر خوب به نظر برسید و احساس خوبی داشته باشید ، موهایتان نیز شاداب و با نشاط خواهند بود. اگر در شرایط سختی به سر می برید موهایتان نیز احساس کسالت می کنند. موهای شما یکی از باارزش ترین دارایی های شماست. طبق یک برنامه مشخص روزانه، همانگونه که از پوست خود مراقبت می کنید، باید از موهایتان نیز نگهداری کنید. 

همه ی ما با هم تفاوت داریم و موهایمان نیز متفاوت می باشند.

نگهداری از موها فراتر از شستشوی منظم است. استفاده از شامپو اقدامی اساسی در نگهداری روزانه ی مو می باشد، اما موهای شما نیاز به محصولات دیگری هم دارند. عوامل زیادی از قبیل: استرس ، خستگی، اضطراب، رژیم غذایی نامناسب، بیماری، آلودگی و ... همچنین استفاده از محصولات نامناسب برای مو، باعث کسالت مو می شوند.  

توجه به مو یعنی توجه به زیبایی!

چگونه مویی سالم و زیبا داشته باشیم؟

مطمئنا شما هم به سلامت، طراوت و شادابی موی خود علاقمندید. اما بهره مندی از موی سالم و زیبا به چیزی بیش از علاقه نیازمند است و در واقع مستلزم توجه کافی و مراقبت شایسته از آن است. برای اینکه بتوانید مراقبت صحیحی از موهایتان انجام دهید، اولین اقدام آن است که نوع موهای خودتان را بشناسید تا بتوانید بهتر به نگهداری و محافظت از آن بپردازید. در صورت واقف نبودن به این مسئله ، همیشه سردرگم خواهید بود و نمی دانید که مثلا از چه نوع شامپویی استفاده کنید، چند بار در هفته موی خود را بشویید، چگونه برس بزنید و . . .  

یکی از بهترین روش ها برای حفظ سلامت پوست و مو راه های طبیعی هستند که در آنها استفاده از مواد شیمیایی به حداقل رسیده و به این ترتیب از اثرات جانبی آنها نیز اجتناب می شود.

عادتهای خوب سبب بوجود آمدن موهای زیبا می شود!

1. این محصولات را متناسب با جنس موهای خود انتخاب کنید.

جی اف لازارتیگ محصولات کاملی را با ترکیبات فعال تولید کرده است که به علت تاثیرپذیری و عملکردشان شهرت خاصی دارند. بنابراین شما می توانید برنامه ای مخصوص به خود برای استفاده از محصولات تهیه کنید تا موهایتان سالم و جذاب باقی بماند.

2. برای مراقبت از موهای خود به طور منظم برنامه ریزی کنید.

به منظور استفاده روزانه و منظم، شامپوی Frequent Use را به طور متناوب با شامپوی درمانی خود مصرف کنید. سپس هفته ای یکبار قبل از شامپو کردن، از محصولاتی که برای درمان و ترمیم موهایتان در نظر گرفته شده استفاده کرده و پس از شامپو، از محصولات درمانی بعد از شامپو استفاده کنید. این برنامه باعث سلامتی و درخشندگی موهای شما می شود.

3. بهترین درمان را انجام دهید.

در هر بار استفاده از شامپوی درمانی همیشه دو مرحله شستشو کنید:

شستشوی اولیه= مرحله تمیز کردن             شستشوی ثانویه = مرحله درمانی

بعد از شستشوی اولیه، موهای خود را کاملا آبکشی کنید. برای بار دوم زیر و روی موهایتان را با شامپوی مربوطه به طور کامل پوشش دهید سپس 5 دقیقه صبر کنید تا اثر کند. آنگاه دوباره موها را با دقت بشویید و کار شستشو را با استفاده از آب سرد خاتمه دهید تا مواد موثره به جدار تار مو نفوذ کند. این روش باعث می شود که موها درخشان تر شوند.

برای تاثیر عمیق درمان (قبل از شامپو، شامپو و بعد از شامپو) چند دقیقه مواد را با انگشتان بر روی تمامی تارهای موی خود تا ریشه ماساژ دهید تا تاثیرگذاری را به حداکثر برسانید. مطمئن شوید که محصول را برای دوره کامل توصیه شده ، استفاده کرده اید. 

                

4. خشک کردن مو . . .

وقتی موهای خود را خشک می کنید حوله را محکم به آنها نمالید. زیرا این عمل باعث شکستگی ساقه های موی شما می شود. موهای خود را در حوله بپیچید و به آرامی آنها را مالش دهید. وقتی موهایتان نم دارد با آنها مهربان باشید و به آرامی از بالا به پایین با استفاده از یک شانه دانه درشت شانه بزنید تا از شکستگی و آسیب زدن به موهایتان جلوگیری شود.

برای بهتر بازکردن موها و شانه کردن موهای به هم چسبیده از ناحیه گردن شروع کنید و به تدریج و تا پیشانی ادامه دهید. حاصل این شیوه : موهای تمیز ، صاف و درخشنده است.

هر تار مویی طول عمری مخصوص به خود دارد. متولد می شود، رشد می کند، پیر می شود و سپس می میرد و تار مویی جدید جایگزین آن می شود. در طول زندگی هر رشته موی ما می تواند بین 20 تا 25 بار تجدید شود. یک سر سالم بین 100000 تا 120000 رشته مو دارد.

ریشه :

ریشه مو در کف سر محکم شده است. در انتهای ریشه مو، پیاز مو است که با رگهای خونی آن ناحیه تغذیه می شود و عناصر غذایی مورد نیاز برای رشد مو را در دسترس آن قرار می دهد. هر ریشه دارای یک یا چند غده چربی است. وقتی غدد چربی سالم اند و به طور طبیعی کار می کنند، چربی (Sebum) ترشح می کنند و چربی ساقه موها را چرب می کند و به مانند یک لایه محافظ آن را می پوشاند. این چربی طبیعی برای پوشاندن مو ضرورت دارد و آن را صاف نگه می دارد . با وجود این، گاهی اوقات عملکرد طبیعی این غدد به هم می ریزد و به سمت عدم تعادل می رود.

چربی طبیعی زیاد می تواند باعث شود مو چرب و مرطوب به نظر برسد که در این حالت لمس کردن مو ناخوشایند است و موها جذاب به نظر نمی آیند. این حالت سبوره Seborrhea نامیده می شود. در چنین وضعیتی موها درخشندگی و صافی خود را از دست می دهند و دسته دسته در هم فرو می روند. گاهی اوقات سبوره باعث شوره سر می شود و سرانجام قبل از آنگه جایگزینی برای موها پیدا شوند ، می میرند. گاهی فقدان چربی باعث خشکی پوسته ی سر می شود که این امر موها را آسیب پذیر و شکننده می کند.

ساقه :

ساقه مو قسمت قابل رویت مو است که شامل فیبر نرمی است که به وسیله لایه های کراتین ماده شاخی موجود در مو و ناخن محافظت می شود. در مواردی از درمان بیماری، لایه های کراتین که معمولا صاف شده اند از بین می روند. این امر باعث می شود مو به نظر کسل بیاید، به علاوه سبب می شود موها به علت منفذدار شدن آسیب پذیر شوند.

محصولات مراقبت از مو جی اف لازارتیک حالت تعادل را به موهای شما بر می گرداند و ضمن محافظت از آنها در نگهداری این شرایط به موهایتان کمک می کند.

دشمنان موهای شما:

بعضی از مواردی که به موهای شما آسیب می رسانند عبارتند از :

 • آلودگی باعث کسالت و شکنندگی مو می شود

 • نور خورشید، استخرهای شنا ، آب نمک دار و باد می توانند موها را خشک، سفید و شکننده کنند

 • موهای سفید و مرده بیش از اندازه زننده هستند

 • هوای سرد نیز باعث مرگ موها می شود.

 • استرس ها، آسیب های روحی ، بیماری یا خستگی همه بر روی کیفیت موها اثر دارد و باعث بر هم زدن تعادل آنها می شود.

 • رژیم غذایی باعث کمبود ویتامین ها و مواد معدنی در بدن می شود. این امر حیات دوباره ی موها را مختل می سازد و استحکام موها از دست می رود. شیوه زندگی تان باید به گونه ای باشد که مراقبت از موهایتان را طبق یک برنامه خاص متناسب با موهایتان به شما گوشزد نماید.

 • مقدار موهاي ما بي نهايت نيست ،پس مراقبت از آن بسيار مهم است  

 • محصولات جي اف ،لازارتيگ به دليل كيفيت ممتاز و ويژه آن در بيش از 60 كشور جهان توزيع ميگردد

 • فرمولهاي غني شده اين محصولات لذت مراقبت از مو را افزايش ميدهند و بعد از حتي يكبار استفاده تاثير بسيار واضحي را روي موها نشان ميدهند .

 • وقتي موها بلند خشك ،كدر ،ضعيف بي حالت وآسيب ديده مي شوند به يك درمان ويژه و موثر نياز دارند تا نيرو و سلامت خود را باز يابند.

 • محصولات جی اف لازارتيگ براي كساني ساخته شده كه خواستار حد كمال و ايده آل هستند. اين محصولات استثنايي داراي بهترين مواد طبيعي با غلظتي بي نظير ميباشد.

 • لازارتيگ به عنوان يك متخصص شناخته شده جهاني تخصص خود را در  راستاي مراقبت مراقبت از زيبايي و سلامت مو قرار داده است كه به بهترين شكل ممكن پاسخگوي نياز مشتريان مي باشد.


تلفن سفارشات

درخواست همکاری در فروش سایت دکتر فخار

دسته بندی محصولات

رهگیری سفارشات


کد رهگیری خود را وارد نمایید:
عضویت در خبرنامه


نام :
ایمیل :
 


Bank Mellat