تاریخچه محصولات پیزبوئین

محصولات پیزبویین

سنگ بناي اولين ضد آفتاب جهان به هفتاد سال قبل ( 1938ميلادي ) و زماني باز مي گردد كه پروفسور Franz Greiter اولين تلاش ها را براي يافتن راه حلي جهت جلوگيري از آفتاب سوختگي به هنگام كوهنوردي در ارتفاعات آلپ در مرز سوئيس و اطريش ( بنام Piz Buin ) آغاز كرد. تلاش هاي بي وقفه وي در سال 1946 ميلادي به بار نشست و اولين ضد آفتاب جهان با نام Piz Buin اختراع شد.

بدنبال توليد اولين ضد آفتاب جهان شركت Piz Buin موفق به معرفي و اختراع استانداردهائي از قبيل SPF ،ضد آفتاب هاي وسيع الطيف و مقاوم در برابر آب گشت كه امروزه بعنوان معيار بين المللي ضد آفتاب مورد استفاده قرار مي گيرد. 

تكنولوژي Helioplex بعنوان آخرين دستاورد علمي Piz Buin كه حاصل 10 سال تحقيق و مطالعه مي باشد افق هاي جديدي را براي مصرف كنندگان ( جهانيان ) گشوده است.

برخي از افتخارات Piz Buin عبارتند از:

  • 1938   ( ميلادي ) آغاز تحقيقات براي توليد اولين ضد آفتاب 

  • 1946   اختراع اولين ضد آفتاب جهان توسط پروفسور Franz Greiter

  • 1962   ابداع SPF بعنوان فاكتور ( معيار ) ضد آفتاب

  • 1968   توليد اولين ضد آفتاب وسيع الطيف در جهان ( Broad Spectrum )

  • 1975   ساخت اولين ضد آفتاب مقاوم دربرابر آب ( Water-resistant )

  • 1980   معرفي اولين ضد آفتاب مناسب كوهستان ( اين محصول در هيماليا آزمايش شد )

  • 1993   اولين ضد آفتاب همراه ويتامين E با اثرات جلوگيري از آسيب سلولي ناشي از راديكال هاي آزاد

  • 2006   اولين برنزه كننده تدريجي با امكان تعيين رنگ پوست توسط مصرف كنندگان

  • 2008   اختراع تكنولوژي Helioplex

هلیوپلکس چیست ؟

پیزبوئین تولید کننده خلاق محصولات بهداشتی و زیبائی با محصولات خود این امکان را به شما می دهد تا از زندگی در زیر آفتاب لذت ببرید. از زمان تولید اولین ضد آفتاب در سال 1938 تا به حال و تولید ضدآفتاب های وسیع الطیف که هم UVA و هم UVB را پوشش می دهند Piz Buin همواره در حال تکمیل و غنی تر کردن دانش ضدآفتاب ها بوده است. 
آخرین نوآوری Piz Buin هلیوپلکس Helioplex میباشد که یک تحول در ضدآفتاب ها میباشد و در حال حاضر در تمام محصولات رده ضدآفتاب و رده کوهستان Piz Buin مورد استفاده قرار میگیرد.

هلیوپلکس فرمولی است که از نظر علمی مورد تائید قرار گرفته است و محصولاتی که با این تکنولوژی ساخته شده اند برای  مدت طولانی تری پوست را در برابر هر دو نوع اشعه UVA و UVB محافظت میکنند. تا به حال بعضی از ضد آفتاب ها پوست را در مقابل UVB و بعضی نیز پوست را در مقابل UVA محافظت میکردند، محصولاتی هم که توانائی محافظت از پوست در برابر هر دو نوع اشعه UVA و UVB را داشتند ثبات لازم در مقابل نور را نداشته و پس از دقایقی که در مقابل نور قرار میگیرند توانائی بلوک کردن اشعه مضر  UVA را از دست میدهند. ولی حالا Piz Buin  با استفاده از تکنولوژیHelioplex در محصولات خود، یکی از قویترین فیلترهای جذب کننده  UVA را با دانش حفاظت در مقابل UVB  ترکیب کرده و فرمولی را ایجاد کرده است که در مقابل نور مقاوم بوده  و این امکان را فراهم کرده است تاحفاظت لازم در مقابل نور آفتاب تا ساعتها امکان پذیر باشد.

هلیوپلکس چگونه کار می کند؟

بسیاری از فیلترهای UVA که در ضد آفتاب ها استفاده میشوند این اشعه را قبل از اینکه به سطح پوست برسد و به آن صدمه بزند جذب میکنند، ولی در مقابل نیز نور آفتاب باعث ایجاد یکسری واکنش شیمیائی در این فیلترها شده و در نتیجه باعث میشود که آنها شروع به تجزیه شدن کنند و نهایتا" اثر حفاظتی خود را از دست بدهند. بعلاوه تجزیه این مواد در اثر نور خورشید باعث تشکیل ملکولهائی بنام رادیکالهای آزاد می شود، این ملکولها باعث میشوند که ضد آفتاب اثر حفاظتی خود در برابر UVB را نیز از دست بدهد.
با تکنولوژی هلیوپلکس Piz Buin راه نوینی برای حفظ اثر حفاظتی ضد آفتاب های خود مقابل UVA ابداع کرده است. در این روش بجای اینکه اشعه های مضر ماورابنفش توسط ضد آفتاب جذب شوند با تکنولوژی هلیوپلکس تبدیل به امواج بی ضرر مادون قرمز میگردند که تأثیری بر روی پوست ندارند.
در حقیقت از نظر علمی ثابت شده که تکنولوژی هلیوپلکس حتی بعد از 5 ساعت تماس با نور آفتاب 90 درصد خاصیت حفاظتی خود را حفظ میکند. ضد آفتاب های دارای تکنولوژی هلیوپلکس که در مقابل نور مقاوم هستند اثر محاظتی طولانی مدتی در مقابل UVA و UVB ایجاد میکنند. 


تلفن سفارشات

درخواست همکاری در فروش سایت دکتر فخار

دسته بندی محصولات

رهگیری سفارشات


کد رهگیری خود را وارد نمایید:
عضویت در خبرنامه


نام :
ایمیل :
 


Bank Mellat